Model:PCR1000-A
Veľkosť:D 1524*Š 1524*V 1524 mm
Maximálne zaťaženie (statické): 1100 kg/PC
Maximálny zásobník: 5 vysoký
Množstvo pneumatík/rack: 24-32 PCS (205/55R16)
Spoločnosť bude pokračovať vo vývoji a aktualizácii ďalších technológií a produktov, podporuje obchodnú filozofiu „integrity, profesionality a win-win“, dodržiava princíp zákazníka ako prvý, kvalita a lepšie slúžiť rozvoju rozvoja Regály na stohovanie rúr, Paletové stohovacie regály priemysel. S nepretržitým rozširovaním podnikania skupiny sme navrhli pomôcť s vyššou úrovňou služieb, ktoré vám pomôžuKovové stohovacie regály Vyvíjajte, vytvoríte jedinečné kúzlo, ktoré nemožno kopírovať. Ako najdôležitejší ľudský zdroj podniku, predajné talenty priamo odrážajú trhovú hodnotu výrobkov a potom pochopia ekonomické záchranné lanovky podniku. Aktívne posilňujeme riadenie, zlepšujeme kvalitu a efektívnosť a naďalej podporujeme vysoko kvalitný rozvoj skupiny. Rozsah spoločnosti sa naďalej rozširuje. Aby sme uspokojili potreby ďalších zákazníkov pre naše výrobky, založili sme profesionálny predajný tím a skúsené oddelenie služieb po predaji. V budúcnosti sa pokúsime vybudovať referenčný podnik pre toto odvetvie. Naša spoločnosť ponúka prispôsobené služby na uspokojenie jedinečných potrieb zákazníkov. Naše výrobky sa vytvárajú s najpokročilejšími technológiami a výrobnými procesmi. Náš tím sa skladá z oddaných jednotlivcov s hlbokým porozumením zložitosti medzinárodného obchodu.
-
Stojan na pneumatikyModel:PCR2000-A1762Viac
Veľkosť:D 1762*Š 1210*V 1734 mm
Maximálne zaťaženie (statické): 1100 kg/PC
Maximálny zásobník: 4 vysoký
Množstvo pneumatík/rack: 28-70 PCS (205/55R16) -
Kovové stohovacie regályModel:PCR1000-AViac
Veľkosť:D 1524*Š 1524*V 1524 mm
Maximálne zaťaženie (statické): 1100 kg/PC
Maximálny zásobník: 5 vysoký
Množstvo pneumatík/rack: 24-32 PCS (205/55R16) -
Stohovacie regály na paletyModel:PCR1000-A4FGViac
Veľkosť:D 1524*Š 1524*V 1524 mm
Maximálne zaťaženie (statické): 1100 kg/PC
Maximálny zásobník: 5 vysoký
Množstvo pneumatík/rack: 24-32 PCS (205/55R16) -
Stohovacie regály pre skladModel:PCR1000-A4FGViac
Veľkosť:D 1524*Š 1524*V 1524 mm
Maximálne zaťaženie (statické): 1100 kg/PC
Maximálny zásobník: 5 vysoký
Množstvo pneumatík/rack: 24-32 PCS (205/55R16) -
Prenosné stohovacie paletové regályModel:PCR1000-A4FGViac
Veľkosť:D 1524*Š 1524*V 1524 mm
Maximálne zaťaženie (statické): 1100 kg/PC
Maximálny zásobník: 5 vysoký
Množstvo pneumatík/rack: 24-32 PCS (205/55R16) -
Stohovacie stojany na rúryModel: PS1000Viac
Veľkosť:D 1400*Š 1030*V 1560 mm
Maximálne zaťaženie (statické): 1500 kg/PC
Maximálny zásobník: 5 vysoký
Povrchová úprava: Práškové lakovanie/galvanizácia -
Oceľové stohovacie regályModel:PCR1000-B5-4FGViac
Veľkosť:D 1524*Š 1524*V 1524 mm
Maximálne zaťaženie (statické): 1100 kg/PC
Maximálny zásobník: 5 vysoký
Množstvo pneumatík/rack: 24-32 PCS (205/55R16) -
Modulárny stohovací úložný systémModel:PCR1000-ASFViac
Veľkosť:D 1524*Š 1524*V 1524 mm
Maximálne zaťaženie (statické): 1100 kg/PC
Maximálny zásobník: 5 vysoký
Množstvo pneumatík/rack: 24-32 PCS (205/55R16)
Podnikateľská filozofia tejto spoločnosti je najprv kvalitou a som hrdá na kvalitu. Preto pripisujú veľkú dôležitosť kvality výrobkov a každé výrobné spojenie je prísne kontrolované.
V tejto spolupráci sme všetci zapojení do výrobného procesu tejto spoločnosti. V tomto procese sme zistili, že spoločnosť má v každom prepojení prísny tím kontroly kvality. To nám dáva ďalšie
V tvrdej konkurencii na trhu sa táto spoločnosť vždy tešila z veľkej povesti. Po spolupráci sme si uvedomili, že to bolo preto, že ich služba bola skutočne dobrá.
Ste spoľahlivým dodávateľom a vždy môžete vyrábať výrobky v súlade s trendom.
Táto spoločnosť sa veľmi zaujíma o používanie zákazníkov, pretože sa domnievajú, že spokojnosť a láska k zákazníkom je skutočne dobrý produkt. Takže sa často vracajú k klientovi a zhromažďujú
Zamestnanci služieb zákazníkom spoločnosti sú veľmi trpezliví pri odpovedaní na naše pochybnosti a tešíme sa, že s vami nabudúce spolupracujeme.
Je to jeden z najkonkurencieschopnejších Nestainer Rack, Mobilné stojany na pneumatiky, Lešenie na stĺpiky Značky doma iv zahraničí.
